OROD BLOG

The latest news, advice and comment.

شرایط و قوانین

شرایط و قوانین

شرایط و قوانین

حریم خصوصی:

کاوش تیم در راستای خریدی آسان تر و سریع تر و همچنین ارسال محصولات برای اشخاص حقیقی و حقوقی می بایست اطلاعاتی را نظیر نام ، آدرس ، شماره تلفن ، کد پستی و ... از آنها دریافت نماید . از دیگر مزایای ثبت نام و ارایه مشخصات مذکور عضویت در خبرنامه و سامانه اطلاع رسانی سایت می باشد که از این طریق امکان اطلاع از اضافه شدن محصولات جدید ، تخفیفات و فروش های ویژه برای کاربران فراهم می شود و البته امکان انصراف و خروج از این خبرنامه ها و سامانه اطلاع رسانی در قسمت پروفایل شخصی مقدور می باشد. کاوش تیم تمام تلاش خود را در حفظ و نگهداری اطلاعات خصوصی افراد می نماید تا خریدی امن و خاطره انگیز را برای کاربران خود مهیا سازد و البته از کاربران نیز تقاضا دارد تا در حفظ و نگهداری کلمه عبور خودکوشا باشند تا از بروز خطرات ناشی از انتشار اطلاعات خصوصی جلوگیری شود.


مدت زمان تحویل

ما در راستای سرویس دهی هر چه بهتر به مشتریان خود ،کلیه محصولات ارسالی در شهر تهران را حداکثر ظرف مدت 3 روز کاری در اختیار کاربران قرار می دهیم.


دریافت سفارشات

کلیه کالاهای سفارش شده از سوی کاربران قبل از ارسال توسط تیم کنترل کیفیت، بررسی گردیده و پس از اطمینان کامل از صحت کالا نسبت به ارسال آن اقدام می گردد . مشتریان در هنگام تحویل کالا می بایست بسته بندی کالا را کنترل و سالم بودن آن را بررسی نمایند و در صورت مشاهده هرگونه ایراد و مشکل در بسته بندی کالا ( مانند پارگی ، آب خوردگی و ... ) که نشان از وجود مشکلات احتمالی در آن باشد ، از تحویل گرفتن کالا خودداری نمایند و موضوع را به بخش خدمات پس از فروش سایت اطلاع داده و از همان طریق پیگیری نمایند . در غیر این صورت کاربر با امضا رسید دریافت کالا صحت مرسوله را تایید نموده و حق هرگونه ادعایی را از خود صلب می نماید.


ثبت سفارش

کاربر پس از انتخاب محصول خود می بایست نسبت به ثبت سفارش آن اقدام نماید . ثبت سفارش به معنی اعلام تایید کالای در خواستی از سوی کاربر می باشد . هنگام ثبت سفارش ، کاربر باید اطلاعات دقیق خود را از قبیل مشخصات حقیقی یا حقوقی ، نحوه پرداخت ، و آدرس محل ارسال را در فرم مندرج در صفحه ثبت سفارش وارد نماید . تمامی اطلاعات وارد شده توسط کاربران در هنگام ثبت نام نزد ما محفوظ می ماند در همین راستا از خریدارن خود تقاضا داریم به منظور جلوگیری از بروز هرگونه مشکل و ضرر و زیان برای کاربر در هنگام ثبت سفارش ، اطلاعات خود را با دقت و به درستی وارد نمایند.


خرید الکترونیکی

خرید الکترونیکی مانند هر داد و ستدی نشان دهنده عقد یک قرارداد بین فروشنده و خریدار می باشد با این تفاوت که این نوع قرارداد میان فروشگاه و کاربر در محیط الکترونیکی منعقد می گردد. در خرید از فروشگاه الکترونیکی کاربر پس از جستجو و انتخاب کالای مورد نظر و بررسی آن نسبت به ثبت سفارش الکترونیکی آن اقدام نموده که پس از انتخاب نحوه پرداخت وجه و ارسال ، کالا به دست کاربر می رسد.


قوانین و مقررات عمومی

رعایت قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده رویه و اصول ما می باشد . در صورت تغییر در قوانین مندرج و رویه‏‌های وبسایت مراتب متعاقبا در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود.